MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

Nejběžnější typy jazykových kurzů v naší nabídce

 

Individuální výuka

Typ výuky vyhovujicí především časově vytíženým profesionálům, kteří ocení časovou flexibilitu a 100% zaměření obsahu výuky konrétním potřebám. Postup procesu učení je výrazně rychlejší než při skupinové výuce, na druhé straně je zřejmé, že se jedná o nejluxusnější produkt, který je současně nejdražší.
Intenzita výuky se podřizuje přáním a možnostem studenta. 
Obvyklý způsob úhrady kurzovného: 10 vyučovacích hodin předem.

 

Mini skupina

Skupina o velikosti 2-3 studenti, často přátelé nebo partneři, kteří chtějí studovat pouze spolu. Oproti individuální výuce se v této variantě nabízejí  širší možnost konverzace než pouze s lektorem, současně mohou být termíny výuky ještě stále flexibilní, stejně jako obsahová stránka. Výhodou je, že se fixní cena za vyučovací hodinu dělí mezi více osob.
Obvyklá minimální délka trvání kurzu: 1 semestr.

 

Kurzy Comfort

Studium ve skupině 4-6 účastníků. Nejoblíbenější typ kurzu poskytující výborný poměr mezi péčí o individuální potřeby jednotlivých účastníků, rychlým pokrokem a cenou, kterou si může dovolit kdokoli. Tyto kurzy jsou vypisovány v rámci pevného rozvrhu v odpoledních nebo večerních termínech.
Platba je rozdělena po semestrech.


Kurzy Standard

Nejekonomičtější varianta za cenu, kterou zcela jistě nikde jinde nenajdete. Daní za takto příznivou cenu je 7-10 účastníků ve skupině. Postup studia je o něco pomalejší než v případě předchozích variant, na druhé straně bývá ve skupinách vynikající atmosféra a vznikají přátelství na celý život. 

 

Skype výuka

Tento distanční typ studie je určen těm, kdo chtějí nebo potřebují studovat buď v teple domova, nebo třeba na druhém konci světa. Z technického vybavení potřebujete pouze připojení k Internetu, software Skype, který je ke stažení zcela zdarma, sluchátka a mikrofon, a ideálně také webovou kameru. Jedná se o vyváženou a stále oblíbenější metodu výuky, při níž je zajištěn rozvoj všech jazykových dovedností. Další výhodou je také to, že lektor může být rodilý mluvčí, u nějž opět není důležité, kde se v danou chvíli nachází. Cenově je tento typ kurzu na stejné úrovni jako standardní individuální výuka.  

 

Polointenzivní nepobytové kurzy

Tento typ využívá velké množství studentů pro jejich variabilitu a všestrannost. Jsou ideálním prostředkem ke shrnutí učiva, rychlé oživení pozapomenutých struktur, přípravu na zkoušky či obchodní cesty. Obsah výuky se vždy staví podle úrovně a potřeb studentů. Tyto kurzy nabízíme většinou v termínech pátek-neděle v intenzitě podle přání klienta. 

 

Intenzivní nepobytové kurzy

Kurzy určené studentům, kteří nechtějí nebo nemohou navštěvovat celoroční kurz, a kteří potřebují rychle získat základy jazyka nebo se rychle dostat na vyšší úroveň. Obvyklý režim výuky je 3-5 vyučovacích hodin denně, pondělí-pátek. Kurzy probíhají v naší jazykové škole. Cena je kalkulována podle počtu účastníků. 

 

Saturday Morning Fever

Neboli "horečka sobotního rána". Občasná sobotní dopolední setkávání jsou určena milovníkům jazyka a dobré snídaně, probíhají pokaždé v jiné sestavě, pokaždé s jiným lektorem, vždy jsou naplněny konverzací bez učebnic, pohodou a dobrou náladou. Termíny konání bývají vyhlašovány vždy na semestr dopředu, daný termín se uskuteční vždy, když jsou přihlášeni minimálně 4 účastníci. Od října 2020 spouštíme novou sérii těchto "klubových sobot" v angličtině a němčině.