MK jazykové centrum CZ  MK jazykové centrum SK

Kurzy pro veřejnost 2023-2024

 

 

Pozor! Studium jazyka je tvrdá práce a běh na dlouhou trať. Kdo vám tvrdí něco jiného, lže nebo netuší! My vám však celou tu dlouhou cestu můžeme zpříjemnit a udělat zajímavou...

 


(Informace pro stávající studenty skupinových kurzů: Jako každý rok se na pokračování ve výuce NEHLÁSÍTE svému lektorovi, ale v kanceláři školy. Čím dříve, tím lépe, zahajovat budeme opět v polovině září.) 

PRVNÍ DOBRÁ ZPRÁVA PRO VÁS JE, ŽE VZDOR INFLACI CENY U NÁS ZŮSTÁVAJÍ STEJNÉ JAKO V PŘECHOZÍM ROCE. 

 

Ve školním roce 2023-2024 budeme v maximální možné míře pokračovat v on-line výuce, která se v posledních několika letech skvěle osvědčila.


Během předchozího školního roku jsme si definitivně ověřili, že je on-line výuka bezproblémová (průzkum nám ukázal, že zcela vyhovuje 76% studentů, celkem vyhovuje 16%, nevyhovuje 8%) a je dobrým krokem do budoucna.
 

Můžete u nás studovat ANGLIČTINU, NĚMČINU, ŠPANĚLŠTINU, FRANCOUZŠTINU, ITALŠTINU, RUŠTINU, POLŠTINU, NIZOZEMŠTINU, UKRAJINŠTINU, ARABŠTINU, ČÍNŠTINU, VIETNAMŠTINU, PORTUGALŠTINU, MAĎARŠTINU, nebo ČEŠTINU v jakékoli pokročilosti a specializaci.

 

Více informací o cenách a způsobu přihlášení najdete v sekci Nabídka kurzů 2023-2024, zde 

Pokud si nejste úplně jistí, zde je pár výhod ve srovnání s prezenční výukou:

 • pokud nám na podzim zase zavřou školu (Covid), nevadí
 • můžete studovat vždy a všude
 • můžete studovat přes PC, tablet, telefon, obrovskou televizi, stačí mít slušný signál, sluchátka, mikrofon
 • s naší platformou Webmeeting (www.webmeeting.cz) neinstalujete do svého zařízení žádný software, jen kliknete na odkaz a zadáte heslo a jste v "učebně"
 • všechny lekce jsou nahrávány, takže nic nezmeškáte, kdykoli si můžete vše znovu přehrát (a posoudit své výkony)
 • samozřejmě nikam necestujete, neztrácíte čas, žádné náklady na dopravu, žádný déšť, bláto, náledí ... :-)
 • s rýmou nikoho nenakazíte, stejně tak nikdo vás
 • naše kurzy se otevírají pro zájemce naprosto odkudkoli
 • efektivita výuky se ve srovnání s prezenční výukou v žádném případě nesnižuje (nezbytnost osobního kontaktu je v tomto případě mýtus)

 

 

CERTIFIKÁT JAZYKOVÉ POKROČILOSTI

Naši studenti na konci školního roku získávají tento CERTIFIKÁT O DOSAŽENÉM STUPNI JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. Certifikát je výbornou pomůckou při hledání zaměstnání, přesně definovanou položkou do životopisu, formálním potvrzením jazykové úrovně.

 

Tento certifikát na základě testování vystavujeme osobám, které nejsou našimi studenty za cenu 500,- Kč.

  


 

Výuka ve většině kurzů probíhá jedenkrát/dvakrát týdně v rozsahu 60 nebo 90 minut. Vyučujeme všeobecný jazyk od začátečníků až po pokročilost blížící se rodilým mluvčím, stejně tak nabízíme kurzy specializované na obchodní, technický, atd. jazyk. Dětské kurzy probíhají jedenkrát týdně 60 minut.

Návaznost jednotlivých ročníků je u nás samozřejmostí - nemůže se stát, že by se kurz rozpadl, jak tomu mnohdy bývá, a my vám museli sdělit, že pokračování pro vás nemůžeme zajistit. Dovedeme vás od úplných začátečníků až ke státnici či jiné zkoušce.

Prostupnost. Samozřejmostí je také možnost přestoupit v průběhu školního roku do jiného kurzu v případě, že vám přestal vyhovovat čas konání kurzu nebo z jiných důvodů.

 


 

Čemu věnovat pozornost a na co si dát pozor při výběru jazykové školy?

Jazyky se dnes snaží vyučovat kdekdo. Nejsou k tomu potřeba žádné velké investice, mnohdy, bohužel, dokonce ani do vzdělání... Jakmile se rozhodnete studovat některý ze světových jazyků, rozhodli jste se pro dvojí investici - finanční a časovou. Zřejmě nikdo z nás nechce investovat špatně. K tomu potřebujete informace. Z toho důvodu, a také proto, že jsme si vědomi našich kvalit a jsme maximálně otevření, máme pro vás při výběru jazykové školy několik základních tipů:

 • Ptejte se, ptejte se, ptejte se. Pokud nedostanete uspokojivé odpovědi, je to podezřelé.
 • Nenechejte se oklamat zdánlivě nízkou cenou za kurz. Důležitá je cena za vyučovací hodinu, kterou si nechejte sdělit. Jazykové školy mají řadu triků, jak vysokou cenu zamaskovat. Na druhé straně i velmi nízká cena není žádná výhra - obyčejně bude doprovozena velmi nízkou kvalitou.
 • Chtějte vědět, kdo vás bude vyučovat, jak probíhá výběr lektorů, jaké je jejich vzdělání a zkušenosti. Je to právě lektor, kdo s vámi bude trávit veškerý čas v kurzu, proto musí být špičkový.
 • Chtějte vidět, kde budete studovat - prostředí je pro výsledky studia velmi důležité.
 • Chtějte vědět z jakých materiálů a proč právě z nich budete studovat, dále také co se za dané období naučíte.
 • Nechejte si poradit od svých známých a přátel. Jejich dobré zkušenosti a doporučení mají cenu zlata.